Asus K01A — 7–calowy phablet dla mniej wymagających dostrzeżony w FCC | Tabletowo.pl

Asus K01A — 7–calowy phablet dla mniej wymagających dostrzeżony w FCC

Dołącz do dyskusji 0
Asus-K01A-tablet

Jeśli szukacie tabletu, to powinniście sprawdzić co ma do zaoferowania Asus. Firma ta regularnie zapowiada nowe urządzenia i poszerza swoje portfolio, a tym razem możemy przeczytać kilka słów o budżetowym tablecie o nazwie K01A.

Asus K01A został dostrzeżony w FCC i dzięki temu wiemy, że będzie to budżetowe urządzenie przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników. Na razie wiadomo, że znajdziemy w nim 7–calowy ekran wyświetlający obraz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 4 GB wbudowanej pamięci, którą będzie można rozszerzyć za pomocą kart pamięci i baterię o pojemności 3200 mAh. Poza tym będzie on wyposażony w WiFi, GPS oraz Bluetooth 4.0 LE.

Asus-K01A-tablet 1

Nie wiadomo na razie w jaki procesor będzie wyposażony K01A, czy ile będzie mieć RAM-u. Prawdopodobnie będzie on pracować pod kontrolą Androida, ale niektóre źródła twierdzą, że może to być tani tablet z Windows 8.1.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona