Asus i Samsung na wesoło, czyli najlepsze parodie reklam tabletów (wideo) | Tabletowo.pl

Asus i Samsung na wesoło, czyli najlepsze parodie reklam tabletów (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Rynku tabletów internetowych nie można nazwać „nudnym”, ponieważ ciągle ulega zmianom, ewoluuje i wykazuje się aktywnością hien walczących o mięsną zdobycz, na której myśl cieknie im ślina z pyska. Jednakże niejednokrotnie zdarza się, że, powodowany nagłym skurczem wszechświata, uspokaja się. W takich momentach możemy zdjąć rękę z pulsu i pozwolić sobie na chwilę relaksu… z tabletami.

Wspaniałym lekarstwem na zły humor lub chwilową melancholię są parodie reklam tabletów Asus Eee Pad Sider i Transformer oraz Samsung Galaxy Tab zebrane przez serwis Tablet-News. Jeśli działają Wam na nerwy wymuszone uśmiechy na twarzach aktorów występujących w reklamach Waszych ulubionych produktów, te filmy szczególnie przypadną Wam do gustu. Opublikowane przez użytkownika Raboneable w serwisie YouTube parodie opatrzone zostały genialnym komentarzem lektora, który wytyka najbardziej nieprawdziwe z elementów oryginalnych reklam.

Nie zwlekając, zapraszamy Was do obejrzenia trzech parodii reklam tabletów: Asus Eee Pad Sider i Eee Pad Transformer oraz Samsung Galaxy Tab. Nie zapomnijcie pudełka pełnego ciepłego popcornu i szerokiego uśmiechu na twarzach!

Asus Eee Pad Slider:

Asus Eee Pad Transformer:

Samsung Galaxy Tab:

via Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona