ASUS i Google pracują nad nowym Nexusem 7? | Tabletowo.pl

ASUS i Google pracują nad nowym Nexusem 7?

Dołącz do dyskusji 0
image

Mamy dla Was kolejne świeże doniesienia z tabletowego światka. Są wśród Was posiadacze Nexusa 7? Jesteście zadowoleni z pracy urządzenia stworzonego przez Google i ASUSa? Co byście powiedzieli, gdyby kolejną generację mobilnego tabletu Google stworzył właśnie koncern z Tajwanu?

W sieci pojawiły się plotki, że kolejny Nexus 7 zostanie stworzony przy współpracy Giganta z Mountain View właśnie z tajwańskim producentem. Wstępne informacje mówią o tym, że produkt będzie posiadał ekran FullHD o przekątnej 7 cali, mniejsze ramki wokół wyświetlacza oraz lepszą baterię. Przewidywane ceny wahają się w granicach 199-249 dolarów za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej i 299 dolarów za wersję 32 GB. Produkt według doniesień miałby na rynku zadebiutować na majowej konferencji Google I/O.

Jakkolwiek do prezentacji nowszej wersji Nexus 7 jeszcze daleka droga, to chętnie poznamy Wasze propozycje – jakie podzespoły chcielibyście zobaczyć w kolejnej generacji tabletu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona