Asus Fonepad HD 7 będzie kosztował 230 euro?

Asus Fonepad HD 7 będzie kosztował 230 euro?

Reklama

Sąsiad wierci mi trzeci dzień nad głową, nie pozwala się skupić na recenzji Samsunga Galaxy Tab 3 10.1 (dobrze chociaż, że z samego rana udało się nagrać wideo bez odgłosów specjalnych w tle – aktualnie się wgrywa na YT), a w świecie nowych technologii dzieje się coraz więcej w związku z nadchodzącymi targami IFA 2013. Dziś dowiedzieliśmy się, że Asus Fonepad HD 7, którego premiera ma mieć miejsce właśnie w Berlinie, w momencie premiery ma kosztować 230 euro.

Od jakiegoś czasu wiemy, że nazwa kodowa Fonepad HD 7 to ME372CG. Dziś w sieci pojawiły się informacje dotyczące ceny takiego właśnie modelu (dokładniej Asus ME372CG-1A042A). Wystarczy powiązać fakty i wiemy już, że wspomniane urządzenie powinno kosztować właśnie 230 euro. Mowa o produkcie z 8GB pamięci wewnętrznej na pokładzie. Póki co nie jest znana cena modelu z większą pamięcią wewnętrzną.

Urządzenie będzie wyposażone w ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2560 o częstotliwości taktowania 1,6GHz (w recenzowanym przeze mnie poprzedniku był Atom Z2420, więc mamy postęp), 1GB RAM oraz Android w wersji 4.2 Jelly Bean (choć istnieje możliwość, że w momencie premiery będzie miał już Androida 4.3, ale to tylko przypuszczenia).

Na pokładzie tabletu ma się znaleźć oczywiście 3G (w końcu jest to urządzenie, z którego z założenia można dzwonić), GPS, slot kart microSD, WiFi, Bluetooth, aparat 5 Mpix oraz kamerka 1,2 Mpix.

Na potwierdzenie powyższych informacji musimy poczekać jeszcze nieco ponad dwa tygodnie.

źródło