asus fonepad 7

Asus Fonepad 7 na promocyjnym wideo. Oficjalna prezentacja już wieczorem

asus fonepad 7

Reklama

Na rozpoczynających się oficjalnie za dwa dni targach IFA 2013 w Berlinie (a dla mediów już dziś – pierwsze konferencje: Asusa, Samsunga i Sony, i dni prasowe) spodziewamy się sporo nowości. Na samym stoisku tajwańskiego Asusa mam nadzieję poznać co najmniej kilka urządzeń, na temat których plotki krążą w sieci od kilku ładnych tygodni. Mam na myśli przede wszystkim Padfone mini, MeMOFone HD 5, MeMO Pad HD 8, najnowszego członka rodziny Transformer Pad (wreszcie jakieś odświeżenie wśród hybryd Asusa, ostatnio skupił się głównie na MeMO Padach), MeMo Pad HD 10 oraz Padfone Infinity T004 ze Snapdragonem 800. Wśród prezentowanych przez producenta produktów ma być również Asus Fonepad 7, którego wideo promocyjne umieszczone zostało dziś w internecie.

Jakiś czas temu do sieci „przeciekła” nieoficjalna lista parametrów technicznych opisywanego urządzenia. Według tych spekulacji, na pokładzie Asusa Fonepad 7 znajdziemy:
– dwurdzeniowy procesor Intel Clover Trail Plus Z2560 1,6GHz z SGX544MP2 400MHz,
– 1GB RAM,
– Android 4.2 Jelly Bean,
– ekran IPS 7″ 1280 x 800 pikseli,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 1,2 Mpix,
– Bluetooth 3.0,
– 3G, WiFi.

Jak zobaczycie na poniższym wideo, kilka komponentów zostało potwierdzonych – procesor Intela oraz aparat 5 Mpix. Możemy się więc spodziewać, że również pozostałe okażą się prawdziwe. Tego dowiemy się jednak już dziś wieczorem, gdyż to właśnie dziś o 16:30 Asus ma konferencję prasową w Berlinie na IFA 2013. Na wideo widzimy również, że nowy Fonepad wygląda o niebo lepiej od poprzednika i posiada frontowe głośniki.

Spójrzcie jak prezentuje się Asus Fonepad 7:

źródło