Asus Eee Pad Transformer z obsługą kontrolerów PS3 i Xbox 360 | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer z obsługą kontrolerów PS3 i Xbox 360

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli kiedykolwiek uznacie, że Wasz Xbox 360 lub konsola PlayStation3 są już przeżytkiem i będziecie chcieli poszukać nowych wrażeń – podłączcie ulubiony kontroler do tabletu Asus Eee Pad Transformer.

Brytyjski oddział Asusa umieścił dziś na Twitterze interesujący wpis mówiący o jednej z nowości systemu Android 3.1 Honeycombmożliwości podłączenia prawdziwego kontrolera pod port USB urządzenia i za jego pomocą grać w gry. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy na swoim „Plastrze Miodu” uwielbiają wielowymiarową rozrywkę.

Asus Eee Pad Transformer, z powodu „zaledwie” 10.1-calowego ekranu, małej pojemności baterii i podzespołach o niewielkiej wydajności, z pewnością nie zastąpi Waszej ulubionej konsoli na dłużej, ale sprawdzi się świetnie u znajomych lub w chwilach relaksu.

Wracając do podzespołów… czy poniższy film prezentujący możliwości czterordzeniowej Tegry 3, nie budzi podejrzeń, że wkrótce to Wasza konsola, nie tablet, będzie na drugim miejscu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona