Asus Eee Pad Transformer z aktualizacją oprogramowania - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer z aktualizacją oprogramowania

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer z aktualizacją oprogramowania Nowości

Świąteczno-noworoczny okres to doskonały czas, by robić sobie miłe niespodzianki. Niewątpliwie jedną z nich jest wypuszczenie aktualizacji oprogramowania dla posiadaczy tabletu Asus Eee Pad Transformer. Nie, nie jest to jednak (jeszcze) Android Ice Cream Sandwich, a kilka poprawek, które mają uprzyjemnić pracę na tym urządzeniu. Warto wspomnieć, że kilka dni temu podobny prezent otrzymali użytkownicy tabletu Acer Iconia Tab A500.

Build oznaczony numerkiem 8.6.5.21-20111216 wprowadza poprawki dotyczące HDMI dla telewizorów HD, aktualizację aplikacji oraz zapewnia większą stabilność urządzenia, co niewątpliwie jest dobrą wiadomością dla posiadaczy oryginalnego Transformera.

Update oprogramowania, najprawdopodobniej już ostatni przed rozpoczęciem procesu aktualizacji do najnowszej wersji Androida, na pewno obejmuje mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Tajwanu. Będę wdzięczna za wszelkie info od posiadaczy Asusa Eee Pad Transformer czy aktualizacja jest dostępna także w naszym kraju. Aktualizacja jest dostępna także w Polsce   dzięki za info!

Tymczasem warto dodać, że na 28 grudnia została przewidziana polska premiera Asusa Eee Pad Transformer Prime. Co ciekawe, ostatnie sztuki urządzenia są jeszcze dostępne w przedsprzedaży w Euro (wersja złota, 32GB, WiFi, klawiatura – 2699 złotych).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona