Asus Eee Pad Transformer Prime TF201- zdjęcia | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer Prime TF201- zdjęcia

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad transformer prime

Jakiś czas temu na targach AsiaD w Hong Kongu Jonney Shis, CEO Asusa, pochwalił się najnowszym urządzeniem firmy, zdradzając kilka szczegółów na jego temat. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Asus Eee Pad Transformer Prime (TF201) doczeka się oficjalnej prezentacji 9 listopada i wtedy też poznamy pełną listę jego parametrów technicznych. Do tego czasu zostało jeszcze kilka dni, więc warto przyjrzeć się nowym zdjęciom drugiej generacji hybrydowego tabletu Asusa, które zostały opublikowane przez redakcję NetbookItalia.

Jak zobaczycie poniżej, pokrywa tabletowej części urządzenia wykonana została ze szczotkowanego aluminium i swoim designem do złudzenia przypomina ultrabook Asusa – Zenbook.

Ze zdjęć wynika, że aparat urządzenia (o nieznanej obecnie rozdzielczości) posiada diodę LED, która umożliwi robienie fotek w niezbyt sprzyjających warunkach oświetleniowych (ciekawe jak będzie sobie radził w praktyce).

Zmiany można zauważyć w klawiaturze, która rozszerza możliwości samej „dachówki” Asusa. Przede wszystkim w oczy rzuca się nieco zmieniony design akcesorium – również wykonane z aluminium, co ciekawie wygląda w połączeniu z czarnymi klawiszami. Warto zauważyć, że z touchpada zniknęły dwa fizyczne przyciski – zostały zintegrowane z dotykowym gładzikiem.

Z potwierdzonych faktów, które już znamy wynika, że urządzenie, którego grubość to jedyne 8,3 mm (bez klawiatury) będzie wyposażone w Tegrę 3, ekran o przekątnej 10,1″, wyjście HDMI oraz slot kart SD. Więcej informacji na temat Asusa Eee Pad Trasnformer Prime poznamy już 9 listopada.

tablet asus eee pad transformer prime tablet asus eee pad transformer prime tablet asus eee pad transformer prime tablet asus eee pad transformer prime

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona