Asus Eee Pad Transformer Prime z Androidem 4.0 na wideo od NVIDII - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer Prime z Androidem 4.0 na wideo od NVIDII

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime z Androidem 4.0 na wideo od NVIDII Ciekawostki Nowości

Od prezentacji Samsunga Galaxy Nexus, a co za tym idzie – oficjalnej premiery Androida Ice Cream Sandwich – minęło już dość dużo czasu, a my wciąż nie mieliśmy możliwości zobaczenia działania najnowszej wersji systemu Google na żadnym tablecie. To z kolei nie napawało optymizmem zwłaszcza te osoby, które w ciągu najbliższych kilku tygodni liczą na pojawienie się aktualizacji tabletów z Androidem Honeycomb. Dla wszystkich mam jednak dobrą wiadomość: Android 4.0 dla tabletów jest i ma się całkiem dobrze. Tak przynajmniej wynika z wideo opublikowanego przez firmę NVIDIA, na którym widzimy Asusa Eee Pad Transformer Prime z Androidem Ice Cream Sandwich.

Filmik ten jest krótki i bardzo zdawkowo prezentuje najnowszego Androida (trzeba zaznaczyć, że we wczesnej fazie rozwoju, wciąż wymagającym dopracowania) na sprzęcie Asusa. Jednak sam fakt, że wideo to zostało opublikowane sprawia, że czujemy nieco mniej obaw w stosunku do Androida 4.0 na tablety, aczkolwiek po obejrzeniu pozostaje wielki niedosyt, bo pokazano bardzo niewiele… W tym między innymi ciekawą nowość, mianowicie możliwość grupowania w foldery skrótów do aplikacji na ekranie głównym.

W momencie oficjalnej prezentacji najnowszej hybrydy, przedstawiciele Asusa zapewniali, że aktualizacja systemu będzie dostępna najszybciej, jak to tylko możliwe. Eee Pad Transformer Prime trafi do sprzedaży w USA już w grudniu – kto wie, może już do tego czasu Asus wyrobi się z dostosowaniem „lodowej kanapki” dla swojego urządzenia? A nawet jeśli nie, to na oficjalną aktualizację raczej nie powinniśmy zbyt długo czekać.

Kolejną dobrą informacją na temat Asusa Eee Pad Transformer Prime jest to, iż producent w końcu stworzył i upublicznił stronę internetową swojego najnowszego produktu, na której można znaleźć wszelkie szczegóły dotyczące tego urządzenia – dostępna jest pod tym adresem.

A my wciąż czekamy na jakiekolwiek oficjalne informacje od Asusa na temat polskiej premiery modelu Eee Pad Transformer Prime

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona