Asus Eee Pad Transformer Prime - co z tą premierą? - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Eee Pad Transformer Prime – co z tą premierą?

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime - co z tą premierą? Nowości

O tym, że Asus Eee Pad Transformer Prime jest najbardziej wyczekiwanym tabletem końcówki 2011 roku, wiemy wszyscy. Że trafi do sprzedaży w Stanach i w Polsce (!!!) jeszcze w grudniu – też nam się obiło o uszy. Dziś redaktorzy NetbookNews mają dla nas kolejne informacje na ten temat.

Mieszkańcy Tajwanu otrzymają możliwość wejścia w posiadanie najnowszej hybrydy Asusa najwcześniej, bo już jutro – pierwszego grudnia. Tydzień później, 8 grudnia, urządzenie trafi do sprzedaży w Stanach, co zgadza się z wcześniejszymi przypuszczeniami. Ale to nie koniec wieści.

Według informacji uzyskanych od Asusa przez wspomnianą redakcję, Eee Pad Transformer Prime trafi do sprzedaży w Europie dopiero w styczniu 2012 roku. Choć jednocześnie zostało zaznaczone, że dokładna data uzależniona jest od konkretnego państwa. Na pewno pamiętacie, że Asus Polska ogłosił już polską premierę modelu na grudzień bieżącego roku. Czyżby miała się powtórzyć sytuacja sprzed kilku miesięcy, kiedy to Asus kilka razy był zmuszony przesuwać rynkowy debiut urządzenia, informując o tym w ostatniej chwili? Bardzo byśmy tego nie chcieli. Tym bardziej, że wiadomość sprzed kilku dni, że Asus Eee Pad Transformer Prime trafi do sprzedaży w naszym kraju już w grudniu, była naprawdę bardzo budująca.

Jak będzie naprawdę – okaże się już w ciągu najbliższych kilkunastu dni, bowiem – jak dobrze wiecie (lub nie, bo z taką pogodą, jaką aktualnie obserwujemy, można się nieco zdezorientować) – już jutro zaczyna się grudzień (choć aż trudno w to uwierzyć!).

Korzystając z okazji podjęcia tematyki najnowszej hybrydy Asusa, warto zerknąć na wideo przedstawiające test kamery tego urządzenia:

Przegląd parametrów technicznych Asusa Eee Pad Transformer Prime na wideo:

Dzięki wszystkim za podesłane linki! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona