Asus Eee Pad Transformer już jutro (28 lipca) dostanie Androida 3.2 (update) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Eee Pad Transformer już jutro (28 lipca) dostanie Androida 3.2 (update)

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer już jutro (28 lipca) dostanie Androida 3.2 (update) Nowości

UPDATE:

W Polsce pojawi się 2 sierpnia. Więcej tutaj.

Dwa tygodnie temu Asus informował, że jest w trakcie testowania Androida 3.2 dla swojego flagowego tabletuEee Pad Transformer – a już dziś pojawiło się kolejne, oficjalne i jakże dobre info od producenta dla posiadaczy tegoż modelu. Za pośrednictwem Twittera firma poinformowała, że aktualizacja tabletu do najnowszej wersji systemu rozpocznie się już jutro, tj. 28 lipca.

Oprócz skąpej informacji o dacie rozpoczęcia procesu update, na temat samej aktualizacji wiadomo niewiele poza wcześniej ujawnionymi detalami (więcej tutaj). Na razie nie ma żadnych szczegółów odnośnie dostępności Androida 3.2 – nie wiadomo więc czy będą go mogli pobrać od jutra dla właściciele Eee Pad Transformer na całym świecie, czy jedynie w wybranych krajach.

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer już jutro (28 lipca) dostanie Androida 3.2 (update) Nowości

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące aktualizacji Asusa Eee Pad Transformer powinniśmy uzyskać już jutro. Z forum Tabletowo.pl wiemy, że wśród Czytelników jest sporo posiadaczy tego tabletu – dajcie jutro znać czy Wasze urządzenia wykryły dostępny update i czy widać jakieś różnice po procesie aktualizacji.

Dzięki wszystkim za podesłane linki!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona