Asus Eee Pad Transformer dostanie Ice Cream Sandwich | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer dostanie Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad transformer

Dzisiejszy poranek przynosi same dobre informacje dla fanów tabletów Asusa. Ledwo co pisaliśmy, że Asus Transformer Prime (czyli Eee Pad Transformer 2) pojawił się niespodziewanie na AsiaD, a już mamy kolejne ciekawe wieści – tym razem dla posiadaczy pierwszej generacji modelu.

Nikt nie ma wątpliwości, że Asus Eee Pad Transformer jest jednym z najpopularniejszych tabletów internetowych na świecie. Właśnie dlatego producent nie mógłby sobie pozwolić na nieudostępnienie aktualizacji systemu do najnowszej wersji – to tylko kwestia czasu aż ujrzymy Ice Cream Sandwich dla tego modelu. Informację potwierdził jeden z przedstawicieli Asusa.

Spokojnie można więc powiedzieć, że ku uciesze wielu posiadaczy tego modelu, Asus Eee Pad Transformer otrzyma Androida Ice Cream Sandwich. Kiedy? Trudno stwierdzić. Wspomniany przedstawiciel Asusa powiedział Pocket-lint, że „Transformer dostanie aktualizację do ICS, ale nie potrafimy przewidzieć dokładnego terminu”.

Andy Rubin, szef Google, zapowiedział, że Ice Cream Sandwich zostanie udostępniony kilka tygodni po wejściu do sprzedaży Samsunga Galaxy Nexus (początek listopada). To z kolei może wskazywać na rozpoczęcie procesu aktualizacji pierwszych tabletów do AICS przed końcem roku. I to właśnie najprawdopodobniej w tym okresie Eee Pad Transformer będzie mógł się cieszyć z AICS.

Asus jest pierwszym producentem, który oficjalnie potwierdził, że najnowsza wersja systemu operacyjnego Google będzie dostępna dla jego produktu. Czekamy na kolejne oświadczenia firm w tej sprawie.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona