Asus Eee Pad Transformer 2 to TF201. Przyznaje się do bliskiej współpracy z „Kal-El” | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer 2 to TF201. Przyznaje się do bliskiej współpracy z „Kal-El”

Dołącz do dyskusji 0

Oficjalna premiera układu Nvidia Tegra 3 „Kal-El” to jedno z najgorętszych wydarzeń tego miesiąca. Jednostka charakteryzuje się ogromną wydajnością i możliwościami, o których dotąd mogliśmy tylko pomarzyć. Jeżeli od kilku dni błąkacie się po domach zastanawiając się, czym będzie pierwszy tablet z układem „Kal-El”, możemy zaspokoić waszą ciekawość: będzie to Asus TF201, czyli Eee Pad Transformer 2.

Na temat samego urządzenia na razie wiadomo niewiele. Możemy być jednak pewni, że będzie ono znacznym ulepszeniem w porównaniu do poprzednika; przynajmniej w kategoriach wydajnościowych. W teście GLBenchmark 2.1 TF201 uzyskał wyniki 53.0 i 40.6 kl/s, podczas gdy TF101 – odpowiednio 29.2 i 21.9 kl/s.

Z informacji, które (nieoficjalnie) otrzymaliśmy od przedstawiciela Nvidii w czasie targów IFA 2011 w Berlinie, wynika, że pierwsze tablety z układem „Kal-El” trafią na linie produkcyjne pod koniec bieżącego roku. Wygląda na to, że nadchodzące wielkimi krokami święta będą dla nas niezwykle radosne!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona