Asus Eee Pad Transformer 2 – teaser w sieci, premiera coraz bliżej

tablet asus eee pad transformer 2

Na pewno część Czytelników Tabletowo.pl pamięta nasz ekskluzywny materiał dotyczący pojawienia się Asusa Eee Pad Transformer 2 w jednym z brytyjskich sklepów internetowych. Polski oddział nVidii poprosił o zdjęcie artykułu ze strony, co wielu z Was odczytało jako fakt, iż wszystkie informacje w nim zawarte były prawdziwe, a premiera tabletu zbliża się wielkimi krokami. Czy tak było – w dalszym ciągu nie mogę zdradzić, aczkolwiek dzisiejsza informacja na pewno Was ucieszy…

Asus opublikował bowiem w sieci zapowiedź wideo urządzenia, na które wiem, że czeka wiele osób. Jak przystało na przedpremierowy teaser, także i ten dzisiejszy nie ujawnia żadnych informacji na temat parametrów technicznych modelu. Jedyne, co zdradza, to niewiele szczegółów dotyczących designu tabletu.

Wiadomo jedynie, że będzie to druga generacja tabletu Asus Eee Pad Transformer, a więc będzie to urządzenie, które w jednym momencie będzie można używać jako tablet, a po podłączeniu dodatkowej klawiatury – jako netbooka.

Asus Eee Pad Transformer 2 ma pracować w oparciu o Androida (najprawdopodobniej w wersji Ice Cream Sandwich, choć w tym przypadku nigdy nic nie wiadomo), jego sercem ma być układ nVidia Tegra 3, a ekran przekątną 10,1″ – dokładnie tak, jak w przypadku poprzednika.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Poniżej znajdziecie wspomniany teaser zatytułowany „The next Transformation„:

Kiedy premiera Asusa Eee Pad Transformer 2? Tylko jedno słowo: wkrótce ;) Warto przypomnieć, że cena tabletu ma wynosić 499 dolarów.

źródło