Asus Eee Pad Slider znów opóźniony

Reklama

Asus Eee Pad Slider, niemniej interesujacy od swojego większego brata Transformera, miał pojawić się na rynku w maju. Niestety, tak się nie stało, a data wprowadzenia do sprzedaży przesuwała się o kolejne tygodnie. Dziś mamy smutną informację, ponieważ na brytyjskiej stronie Asusa na Facebooku opublikowano informację o kolejnym opóźnieniu tabletu.

Według niej urządzenie trafi na rynek dopiero jesienią, ponieważ producent nadal przeprowadza ankiety, aby lepiej poznać oczekiwania klientów. Brzmi to, jakby Asus nie był pewien nietypowego designu tabletu i zastanawiał się, czy jego wprowadzenie do sprzedaży ma sens. Nie wiem jak Wam, ale mnie Eee Pad Slider bardzo się podoba i chciałbym zobaczyć jego recenzję na łamach Tabletowo.
Asus chce znać opinię klientów? Pomożemy mu! Napiszcie w komentarzach, co Wam się najbardziej podoba w Sliderze i dlaczego chcielibyście go kupić, a może producent wysłucha!*

Asus Eee Pad Slider to nietypowy tablet wyposażony w 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wysuwaną fizyczną klawiaturę QWERTY, układ Nvidia Tegra 2, aparat cyfrowy 5 MP, kamerkę internetową 2MP oraz system operacyjny Android Honeycomb.

*Najciekawsze komentarze wyślemy Asusowi mailem! :)

źródło