Asus Eee Pad Slider w Polsce na przełomie października i listopada - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Slider w Polsce na przełomie października i listopada

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider w Polsce na przełomie października i listopada Nowości

Historia lubi się powtarzać – to zdanie jako pierwsze nasunęło mi się na myśl w momencie, gdy przeczytałam informację skierowaną do Tabletowo.pl przez polski oddział Asusa odnośnie przesunięcia rynkowej premiery Asusa Eee Pad Slider w naszym kraju. Jak się możecie domyślać – z początkowo planowanego sierpnia zrobiło się całkiem spore opóźnienie. Kiedy w takim razie możemy się go spodziewać na polskich półkach sklepowych?

Na pewno pamiętacie jakie zamieszanie było z wprowadzeniem na polski rynek bardzo wyczekiwanego (na tamtą chwilę) tabletu AsusaEee Pad Transformer. Ostatecznie urządzenie zadebiutowało w Polsce z kilkumiesięcznym opóźnieniem – tak samo będzie w przypadku Asusa Eee Pad Slider.

W ostatnich dniach urządzenie to trafiło do sprzedaży w Stanach w dwóch wersjach: 16GB za 479 dolarów oraz 32GB za 579 dolarów. Ta właśnie informacja spowodowała, że zapytaliśmy się polskiego oddziału Asusa co z premierą modelu w Polsce. Niestety, otrzymaliśmy niezbyt satysfakcjonującą odpowiedź:

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider w Polsce na przełomie października i listopada Nowości

Tak więc sami widzicie, że z sierpnia zrobił się przełom października i listopada. Kto wie czy opóźnienie nie ulegnie jeszcze zmianie… Oby tylko Eee Pad Slider zdążył zadebiutować u nas przed Świętami.

Parametry techniczne Asusa Eee Pad Slider możecie sobie przypomnieć pod tym adresem, natomiast planowane polskie ceny modelu – tutaj.

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona