Asus Eee Pad MeMO ME370T z nagrodą „Best of CES 2012” | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad MeMO ME370T z nagrodą „Best of CES 2012”

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad memo me370t

Z reguły takie newsy puszczamy mimo uszu, ale tym razem postanowiłam o tym wspomnieć, bowiem całkowicie zgadzam się z wyborem. Chodzi o jedną z nagród przyznanych na zakończonych niedawno targach CES 2012. Tytuł „Best of CES 2012” w kategorii tabletów otrzymał Asus Eee Pad MeMO ME370T. Nikt nie powinien robić zdziwionej miny, bowiem tegoroczny wybór był do przewidzenia – które inne urządzenie mogło zgarnąć taką nagrodę, jak nie pierwszy tablet z 7-calowym ekranem i Tegrą 3, w dodatku kosztujący jedynie 249 dolarów? Jasna sprawa, że nie żaden z jego większych rywali, czyli pozostałych czterordzeniowych tabletów zarówno Asusa (Eee Pad Transformer TF700T), jak i innych producentów.

Kilka słów na temat samego urządzenia dla wszystkich, którzy przeszli obok jego prezentacji obojętnie. Eee Pad MeMO ME370T został wyposażony oprócz ekranu o przekątnej 7″ (1280 x 800 pikseli) i czterordzeniowej Tegry 3 w aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz Androida Ice Cream Sandwich. Więcej informacji na jego temat na chwilę obecną nie posiadamy.

Trudno się więc nie zgodzić z tym, co twierdzi na ten temat Asus:

ASUS Eee Pad MeMO ME370T stał się przebojem targów CES 2012. 7-calowy tablet od ASUSa zdobył serca użytkowników swoim designem, doskonałymi osiągami i parametrami oraz bardzo przystępną ceną.

A ja z niecierpliwością czekam na polską premierę Asusa Eee Pad MeMO ME370T i na moment, w którym poznamy cenę modelu w naszym kraju. Bo to, że w Stanach będzie wynosiła 249 dolarów nie oznacza, że w Polsce będzie go można kupić poniżej 1000 złotych (choć bardzo byśmy tego chcieli…).

_______

Bierzemy udział w konkursie Blog Roku 2011 – zagłosuj! -> więcej info

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona