Asus Eee Pad MeMO ME370T w Polsce w połowie roku | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad MeMO ME370T w Polsce w połowie roku

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad memo me370t

Na pewno większość z Was zgodzi się ze mną, jeśli stwierdzę, że najbardziej wyczekiwanym tabletem po zakończeniu targów CES 2012 jest Asus Eee Pad MeMO ME370T. Jest to pierwszy i jedyny jak dotąd zapowiedziany 7-calowy tablet z czterordzeniowym układem Tegra 3 na pokładzie. Co więcej, bardzo wysoko postawił nadchodzącym tego typu urządzeniom poprzeczkę jeśli chodzi o osiągnięcie tak niskiej ceny – przypominam, 249 dolarów – za tak interesujące parametry. To właśnie sprawia, że niektórzy nie mogą się doczekać jego rynkowej premiery.

Producenci zdążyli nas już przyzwyczaić do tego, że najnowszy sprzęt w pierwszej kolejności trafia do sprzedaży w Stanach (po około 2-3 miesiącach od oficjalnej prezentacji), a dopiero później w Europie, a co za tym idzie – w Polsce. Można się więc było domyślać, że 7-calowa wyścigówka Asusa trafi na polskie półki sklepowe w okolicy kwietnia, może maja. Jeden ze zniecierpliwionych potencjalnych klientów modelu Eee Pad MeMO ME370T postanowił dowiedzieć się o dostępność urządzenia z pierwszej ręki.

asus eee pad memo me370t

Jak widzicie powyżej, polski oddział Asusa odpowiedział na Facebooku, że premiera Asusa Eee Pad MeMO ME370T planowana jest na połowę roku. Trzeba jednak pamiętać, że to wstępne informacje i w każdej chwili mogą ulec zmianie. O cenę (polską oczywiście) nie pytajcie, bo ta wciąż pozostaje tajemnicą.

Wydawać by się mogło, że za 249 dolarów nie można żądać świetnych parametrów technicznych. Asus postanowił udowodnić, że niska cena może iść w parze z Tegrą 3, ekranem 7″ (1280 x 800 pikseli), 1GB RAM, aparatem 8 Mpix oraz Androidem Ice Cream Sandwich.

Dzięki Mateusz za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona