Asus aktualizuje oprogramowanie Transformer Pad TF701T do wersji 10.26.1.18 - Tabletowo.pl

Asus aktualizuje oprogramowanie Transformer Pad TF701T do wersji 10.26.1.18

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus aktualizuje oprogramowanie Transformer Pad TF701T do wersji 10.26.1.18 Aktualizacje Asus Nowości

Pamiętam jak dziś, jak na wrześniowych targach IFA w Berlinie Asus prezentował swoje nowości na bardzo, ale to bardzo (wierzcie mi) nudnej konferencji. Wśród nich był między innymi Transformer Pad TF701T, który jakiś czas później trafił do sprzedaży. Początkowo był dostępny z Androidem 4.2, pod koniec roku otrzymał aktualizację do nowszej wersji – 4.3. Na tym wsparcie producenta się nie skoczyło (trudno żeby… zwłaszcza kilka miesięcy po premierze). Asus postanowił zaktualizować oprogramowania tabletu Transformer Pad TF701T.

Najnowsza wersja oprogramowania oznaczona została numerkiem 10.26.1.18. Co ciekawe, w sieci trudno znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co wprowadza lub zmienia. Oficjalna lista usprawnień/nowości niestety nie została podana do publicznej wiadomości.

Możemy się zatem jedynie domyślać, że ta aktualizacja – podobnie jak wszystkie inne – wpływa na wydajność urządzenia i stabilność działania, a także – jak informują użytkownicy forum TransformerForum.com – na długość czasu pracy urządzenia. Znając Asusa i jego wcześniejsze poczynania, wraz z nową wersją oprogramowania mogą również zostać wyeliminowane błędy raportowane przez użytkowników oraz wprowadzone pomniejsze nowości w interfejsie.

Aktualizację dla Asusa Transformer Pad TF701T znajdziecie na oficjalnej stronie tajwańskiego koncernu. Uważajcie jednak, by zainstalować odpowiednią wersję oprogramowania, w zależności od SKU (szczegóły na ten temat znajdziecie w ustawieniach swojego tabletu). Z tego, co widzę, dostępne są trzy: CN, US i TW. Wersja WW (worldwide – ogólnoświatowa) nie została udostępniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona