Chcesz zostać asasynem w XVIII-wiecznym Paryżu? Assassin’s Creed Unity do wyrwania za darmo

Któż z nas nigdy nie chciał wcielić się w przedstawiciela bractwa asasynów? Seria gier Assassin’s Creed już od ponad 10 lat gromadzi wokół siebie rzeszę fanów, a najnowsza odsłona trafiła nawet do naszej redakcyjnej listy najlepszych gier 2018 roku. Jeżeli macie ochotę zwiedzić Paryż za czasów rewolucji francuskiej, to jest ku temu wyśmienita okazja – Ubisoft rozdaje Assassin’s Creed Unity za darmo.

Opisywany dzisiaj tytuł nie jest najnowszym przedstawicielem serii opowiadającej dzieje bractwa asasynów – Unity będzie świętowało w listopadzie swoje piąte urodziny, a od tamtego czasu Ubisoft wypuścił trzy kolejne tytuły opatrzone tą nazwą. Jednak wydawca uznał, że teraz jest stosowny moment na udostępnienie użytkownikom Assassin’s Creed Unity bez żadnych opłat.

Akcja tej gry przygodowej toczy się, jak już wcześniej wspomniałem, w spowitym wielką rewolucją francuską Paryżu, a producent może pochwalić się bardzo szczegółowym odwzorowaniem architektury tamtego świata. Co ciekawe, wiele nagłówków portali technologicznych huczy od wczoraj o Assassin’s Creed Unity, w internecie pojawiły się bowiem spekulacje, że bardzo szczegółowy model katedry Notre Dame stworzony na potrzeby gry, pozwoli odbudować jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków sakralnych na świecie, który kilka dni temu doznał ogromnych zniszczeń wskutek nieszczęśliwego pożaru. Z tego powodu, Ubisoft postanowił podzielić się ze światem swoją grą i zachęcić wszystkich do przekazywania datków na rzecz odbudowy strawionej ogniem budowli.

W świetle niszczycielskiego pożaru w Notre Dame de Paris, Ubisoft chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna katedry dzięki Assassin’s Creed Unity na PC. Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 09:00 możesz pobrać Assassin’s Creed Unity na PC za darmo, po czym pozostanie ona w twojej bibliotece gier Uplay na zawsze.  Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc w odbudowie i rekonstrukcji katedry, aby dołączyli do Ubisoft w przekazywaniu datków.

Teraz nie pozostało mi nic innego, jak udostępnić Wam odnośnik umożliwiający z korzystania z opisywanej oferty i… samemu przenieść się do XVIII-wiecznego Paryża.