Assassin’s Creed Pirates za darmo w App Store

Assassin’s Creed Pirates, czyli mobilny towarzysz konsolowego Black Flag, trafił do sprzedaży pod koniec zeszłego roku, w cenie 4,49 euro. Osoby, które uznały wówczas, że niespełna dwadzieścia złotych to jednak nieco za dużo jak na tytuł mający tak naprawdę niewiele wspólnego z głównym nurtem serii, mogą teraz nadrobić zaległości, gdyż firma Ubisoft postanowiła obniżyć cenę wspomnianej produkcji do zera.

Reklama

Fabuła gry przenosi nas w realia osiemnastowiecznych Karaibów, gdzie jako młody kapitan Alonzo Batilla postaramy się udowodnić światu, że w pełni zasłużyliśmy sobie na miano nieustraszonego pirata. By tego dokonać będziemy musieli się nieźle napocić, tocząc morskie bitwy, dbając o statek i załogę oraz uganiając się za zaginionym skarbem. Ogniwem łączącym Pirates z pozostałymi częściami cyklu jest przewijający się w tle wątek konfliktu Templariuszy i Asasynów. Podobnie jak w pozostałych częściach serii spotkamy tu również kilka postaci historycznych. Tym razem będą to sławni piraci, tacy jak Sam Bellamy, Ben Hornigold czy Czarnobrody. Niestety, promocja dotyczy jedynie wersji dostępnej do pobrania z App Store. Posiadacze urządzeń z systemem Android nadal muszą zapłacić za grę 18,81 zł. Należy też pamiętać o tym, że obniżenie ceny do zera nie usunęło z gry mikropłatności.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id692717444″ class=”zkazdej” id=”appstore” size=”large” newtab=”on”][/button][button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.assassin.pirates&hl=pl” class=”zkazdej” id=”googleplay” size=”large” newtab=”on”][/button]