Assassin’s Creed Pirates od teraz jako F2P - Tabletowo.pl
Ważne

Assassin’s Creed Pirates od teraz jako F2P

Assassin’s Creed Pirates zadebiutowała w sklepach z aplikacjami pod koniec zeszłego roku i od razu wzbudziła mieszane uczucia wśród fanów przygód asasynów. Z jednej strony gra sama w sobie należała do całkiem udanych, z drugiej zaś miała tak naprawdę niewiele wspólnego z głównym nurtem serii.

Jakiś czas temu firma Ubisoft postanowiła sprawdzić jak ACP poradzi sobie jako tytuł „darmowy”, obniżając na jakiś czas do zera jego cenę w App Store. Eksperyment zakończył się najwyraźniej sukcesem, gdyż od dzisiaj tytuł ten przeszedł oficjalnie w tryb Free To Play. Należy jednak pamiętać, że fakt iż gra jest od teraz dostępna do pobrania za darmo nie oznacza, że wasze portfele mogą już czuć się bezpieczne. Wprost przeciwnie, najnowsza aktualizacja oprócz dodatkowych lokacji i postaci wprowadziła też kilka nowych sposobów na przepuszczenie w grze całkiem realnych pieniędzy. Na szczęście mikropłatności nie są tutaj niezbędne do robienia postępów w grze (przynajmniej na razie), jednak nie da się ukryć, że znacznie je przyśpieszają.

Gra Assassin’s Creed Pirates dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona