Assassin’s Creed Memories już dostępne w App Store | Tabletowo.pl

Assassin’s Creed Memories już dostępne w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Seria Assassin’s Creed dorobiła się już w swojej karierze kilku mniej lub bardziej udanych mobilnych wcieleń. Ostatnie z nich, noszące podtytuł Pirates zawiodło jednak oczekiwania większości fanów. Nie dziwi więc fakt, iż tworząc nową tabletową odsłonę serii studio Ubisoft postanowiło podejść do tematu od zupełnie innej strony.

Efektem jest Assassin’s Creed Memories – nieco chaotyczny miks gatunkowy w którym znalazło się miejsce między innymi dla elementów RPG, gry strategicznej i kolekcjonerskiej karcianki. Gracze wcielają się tu w wolontariuszy dobrowolnie testujących Animus na zlecenie firmy Abstergo Industries. Taka konwencja fabularna pozwala twórcom swobodnie mieszać ze sobą rozmaite epoki i postacie. W grze znajdziemy więc zarówno prostą kampanię fabularną dla jednego gracza jak i tryb multiplayer, nastawiony głównie na grupowe potyczki gildii. Wszystkiemu towarzyszą zaś oczywiście wszechobecne mikropłatności.

Gra Assassin’s Creed Memories dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona