Fot: producenta

Spieszcie się! Assassin’s Creed Chronicles: China przez kilka dni za darmo!

Ubisoft przygotował świetną niespodziankę dla fanów Assassin’s Creed Chronicles: China. Jeśli w Waszej kolekcji gier jeszcze brakuje tego tytułu, możecie go po prostu pobrać za darmo, korzystając z oficjalnego sklepu Ubisoftu. Promocja dotyczy wersji dedykowanej na komputery PC.

Nie ma co się rozpisywać. Aby pobrać tytuł za darmo, musicie zalogować się na swoje konto w Ubisoft Store. Następnie kilikacie na „add to cart” i dalej wybieracie opcję, którą można przetłumaczyć jako „otrzymaj za darmo”. Po tej krótkiej procedurze, gra zostanie przypisana do Waszego konta i będziecie mogli ją pobrać zupełnie za darmo. Co ważne, tytuł jest dostępny na zawsze, nie znalazłem w opisie promocji żadnych informacji o ograniczeniach czasowych.

Reklama

Minimalne wymagania systemowe prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1/Windows 8 lub Windows 8.1 (32/64 bit),
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz lub AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz,
  • Pamięć RAM: co najmniej 2 GB,
  • Karta graficzna: GeForce GTS450 lub AMD Aredon HD5770 (1024 MB VRAM z technologią Shader Model 5.0),
  • Sterowniki wideo: nVidia GeForce 347.52 lub AMD Catalyst Omega 14.12,
  • Miejsce na dysku twardym: 4 GB.

Gra przenosi nas do Chin z XVI wieku. Wcielamy się w młodą zabójczynię, którą wyszkolił Ezio Auditore da Firenze. Zgodnie z myślą przewodnią serii, skradamy się, a następnie w wyszukany sposób eliminujemy kolejnych napotkanych przeciwników. W tym przypadku, będziemy narzędziem zemsty na czarnych charakterach, za sprawą których zamordowano chińskie bractwo Asasynów. Wymagania systemowe nie są zbyt wygórowane, gra jest oceniona całkiem dobrze. Słowem, nic, tylko pobierać ;)

źródło: lowcygier.pl

zdjęcie główne: producenta