Asphalt 7: Heat trafił do Google Play. Cena: 3,16 zł

Asphalt 7: Heat android 3,16 zł

Dziś jest ten dzień, w którym na urządzenia mobilne z Androidem, będące w posiadaniu fanów wyścigówek, trafi Asphalt 7: Heat. Bowiem właśnie dziś, 26. lipca 2012 roku, w Google Play wreszcie zadebiutował wspomniany tytuł. Co ważne, jego cena nie jest zbyt wygórowana. Asphalt 7: Heat kosztuje 3,16 zł (link do Google Play).

Tego tytułu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Asphalt 7: Heat to najnowsza odsłona popularnej gry wyścigowej od Gameloftu. Oferuje sześć różnych trybów gry, a do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad sześćdziesiąt samochodów, które możemy wypróbować na piętnastu dostępnych trasach.

Zanim jednak zdecydujecie się zakupić i zainstalować grę, upewnijcie się, że jesteście w zasięgu sieci bezprzewodowej – z Google Play pobierzecie aż 1,36GB danych. Asphalt 7: Heat ruszy na sprzęcie pracującym w oparciu o Androida w wersję 2.2 i nowsze.

Warto przypomnieć, że Asphalt 7: Heat od miesiąca dostępny jest w wersji na iOS. Znajdziecie go w AppStore za 0,79 euro.

Poniżej oficjalny trailer tytułu:

Asphalt 7: Heat wylądował właśnie na moim HTC One X. Pójdziecie w moje ślady? Jeśli tak, dajcie znać, jak Wam się podoba najnowsza odsłona wyścigówki Gameloftu.

źródło