Asphalt 7: Heat na iOS również za darmo

20130214-162234.jpg

Reklama

Dziś jest dobry dzień nie tylko dla zakochanych, ale również dla fanów mobilnej rozgrywki, posiadających sprzęt od Apple. Informowaliśmy już, że w AppStore dostępna jest gra Infinity Blade całkowicie bezpłatnie. Jak się okazało, podobnie jest z innym znanym tytułem. Mowa o Asphalt 7: Heat, który aktualnie możecie pobrać na iOS za darmo.

Nie jest to nie wiadomo jak wielka promocja, bowiem zwykła cena gry to 0,99 dolarów, ale dla kogoś, kto nie chce/nie lubi płacić za multimedialną zawartość AppStore, na pewno ciekawa. Niestety, obejmuje wyłącznie wersję na iOS – edycja na Androida cały czas w Google Play trzyma swoją standardową cenę.

W grze do naszej dyspozycji zostało oddanych 60 samochodów, tym pochodzących z fabryk Ferrari, Lamborghini czy Aston Martin. Z kolei wyścigi odbywają się na 15 trasach rozsianych po świecie, między innymi w Londynie, Paryżu i na Hawajach.

Asphalt 7: Heat na iOS znajdziecie w AppStore. Kompatybilna jest z następującym sprzętem Apple: iPadem, iPhonem (3GS, 4, 4S i 5) i iPodem touch (trzeciej, czwartej i piątej generacji). Nie wiadomo jak długo potrwa ta promocja.