ArtStation Pro dla posiadaczy tabletów Samsunga - melomanów - Tabletowo.pl
Ważne

ArtStation Pro dla posiadaczy tabletów Samsunga – melomanów

Tabletowo.pl ArtStation Pro dla posiadaczy tabletów Samsunga - melomanów Akcesoria Nowości Samsung

Posiadacze tabletów Samsunga z serii Galaxy Tab dotychczas nie byli zbytnio rozpieszczani przez producentów akcesoriów, bowiem cała ich uwaga była skoncentrowana na tabletach Apple. W końcu jednak się to zmieniło i poznaliśmy pierwszą stację dokującą audio do sprzętu Samsunga: iLuv iSM524, znaną także pod nazwą ArtStation Pro.

Założeniem ArtStation Pro jest przekształcenie tabletu w mobilne kino domowe, w którym można umieścić tablet zarówno poziomo, jak i pionowo. W podstawie akcesorium znajduje się głośnik korzystający z technologii jAura, która – jak obiecuje producent, zapewnia dźwięk wysokiej jakości.

Stacja ArtStation Pro, będąca pierwszym akcesorium tego typu stworzonym ze współpracy z Samsungiem (Designed for Samsung Mobile), przeznaczona jest do następujących tabletów tego producenta: Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.7 oraz Galaxy Tab 7 Plus. Cena akcesorium to… 150 dolarów.

A jeśli podoba Wam się ArtStation Pro, ale w Waszych rękach jest iPad, zainteresujcie się modelem iLuv iMM517.

Tabletowo.pl ArtStation Pro dla posiadaczy tabletów Samsunga - melomanów Akcesoria Nowości Samsung   Tabletowo.pl ArtStation Pro dla posiadaczy tabletów Samsunga - melomanów Akcesoria Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona