Arnova 97 G4 - nowy tablet francuskiej firmy Archos - Tabletowo.pl

Arnova 97 G4 – nowy tablet francuskiej firmy Archos

Tabletowo.pl Arnova 97 G4 - nowy tablet francuskiej firmy Archos Nowości

Archos – francuska firma, która zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych od 1988 roku, jest jedną z wiodących wśród mniej znanych tabletowych marek na rynku. Nie jest to dziwne, ponieważ za niezbyt wygórowaną cenę można od nich kupić dość wydajne tablety, które powinny zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Tym razem producent jest w pełnej gotowości, aby włączyć do sprzedaży swoje nowe dziecko ze średniej półki wydajnościowej – Archos Arnova 97 G4.

Wspomniany tablet wyposażony jest w ekran IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Sercem będzie dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066 o częstotliwości taktowania 1.6 GHz. Co więcej, urządzenie otrzyma układ graficzny Mali 400 i 1 GB pamięci RAM. Na nasze dane i multimedia przeznaczone zostało 8 GB pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD do 32 GB. Znajdziemy też port mini HDMI, microUSB 2.0, dwie kamery i oczywiście łączność bezprzewodową WiFi. Za żywotność urządzenia odpowiada bateria o pojemności 8000 mAh.

Teraz przejdźmy do najważniejszego czyli ceny. Producent wycenił tablet na 190 euro, ale niedługo po premierze możemy spodziewać się obniżki ceny.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona