Arkham Origins i LEGO Batman za darmo w usłudze NVIDIA Grid | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Arkham Origins i LEGO Batman za darmo w usłudze NVIDIA Grid

Dołącz do dyskusji 0

Jedną z najciekawszych funkcji tabletu NVIDIA Shield jest GRID – usługa pozwalająca grać na nim w dość wymagające tytuły korzystając z mocy obliczeniowej chmury. Zgodnie z obietnicą producenta katalog dostępnych w niej gier poszerza się dość regularnie. Wczoraj dołączyły do niego dwie produkcje z Batmanem w roli głównej.

Pierwsza z nich, czyli Batman: Arkham Origins, stanowi prequel konsolowych hitów – Arkham Asylum i Arkham City (które, swoją drogą, również znajdują się w puli tytułów dostępnych za darmo w usłudze GRID), rzucający więcej światła na początki kariery „nietoperza”. Podobnie, jak w przypadku poprzednich odsłon serii, mamy tu więc do czynienia z dynamiczną grą akcji TTP z ciekawym systemem walki i dużym, bogatym światem. Drugą nowością w katalogu NVIDII jest natomiast LEGO Batman: The Videogame, czyli lekka i przyjemna zręcznościówka skierowana do nieco młodszych odbiorców i okraszona specyficznym poczuciem humoru charakterystycznym dla wszystkich produkcji studia Traveller’s Tales.

Pełną listę gier znajdujących się obecnie w katalogu usługi GRID znajdziecie tutaj. Warto pamiętać o tym, że wszystkie wymienione tytuły dostępne są za darmo dla posiadaczy tabletu Shield do końca czerwca 2015 roku. Jak na razie nie wiadomo, jaki system opłat wprowadzi NVIDIA po upłynięciu wspomnianego terminu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona