Archos zapowiada tajemniczy tablet G10 xs - Tabletowo.pl

Archos zapowiada tajemniczy tablet G10 xs

Tabletowo.pl Archos zapowiada tajemniczy tablet G10 xs Nowości

Targi IFA 2012 zbliżają się coraz większymi krokami. Wraz z upływającym czasem pozostałym do ich rozpoczęcia, pojawiają się kolejne wieści dotyczące urządzeń, których premiera będzie miała miejsce właśnie w Berlinie. Wiele wskazuje na to, że w stolicy naszych zachodnich sąsiadów zadebiutują nowe tablety Archosa. A na pewno jeden: Archos G10 xs, którego istnienie zdradził sam producent na swoim profilu na Facebooku. Najprawdopodobniej jest to ten sam sprzęt, który widzieliśmy w FCC – Archos 101XS, ale ze zmienioną nazwą.

Jeśli mieliście nadzieję na poznanie listy parametrów technicznych produktu albo chociaż zobaczenie jak będzie się on prezentował w całej okazałości – niestety, nie tym razem. Na chwilę obecną jest to tajemniczy tablet, na temat którego wiemy jedynie, że nazywa się Archos G10 xs oraz że będzie dostępny w białej wersji kolorystycznej.

Fotka prasowa, umieszczona przez Archosa na wspomnianym portalu społecznościowym, zdradza jedynie obecność uchwytów, do których będzie można podłączyć klawiaturę. Oprócz tego możemy się spodziewać ekranu o przekątnej 10,1″, Androida 4.0, slotu kart microSD oraz wyjścia miniHDMI.

Berlińskie targi IFA 2012 rozpoczną się pod koniec sierpnia, a więc już za cztery tygodnie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona