Archos prezentuje tablety z serii Neon z ekranami o niskiej rozdzielczości - Tabletowo.pl

Archos prezentuje tablety z serii Neon z ekranami o niskiej rozdzielczości

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos prezentuje tablety z serii Neon z ekranami o niskiej rozdzielczości Nowości

W portfolio każdego producenta znajdziemy kilka serii urządzeń przeznaczonych do różnych grup odbiorców. Podobnie jest w przypadku francuskiego Archosa, który posiada w ofercie takowe cztery (biorąc pod uwagę najnowsze). Są to: Platinum, Titanium, Cobalt i Xenon. Dziś poznaliśmy kolejną: Neon.

W skład serii Archos Neon wchodzą aktualnie trzy produkty: 90 Neon, 97 Neon oraz 101 Neon. Jak łatwo wywnioskować z ich nazw, różnią się od siebie przekątną ekranów i rozdzielczością. I to właśnie te parametry nie należą do najbardziej interesujących. Spójrzmy:
– Archos 90 Neon: 9-calowy ekran 800 x 480 pikseli,
– Archos 97 Neon: 9,7-calowy ekran 1024 x 768 pikseli,
– Archos 101 Neon: 10,1-calowy ekran 1024 x 600 pikseli.

Pozostałe parametry wszystkich trzech tabletów z serii Neon są identyczne. Zawierają przede wszystkim czterordzeniowy procesor Cortex A9, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, kamerkę 2 Mpix, WiFi, port microUSB oraz 3.5 mm jack audio. Wszystkie działają pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean. Z informacji dostępnych na oficjalnej stronie Archosa wnioskuję, że wszystkie trzy modele nie zostały wyposażone w GPS, Bluetooth, 3G oraz wyjście HDMI.

Co prawda ceny poszczególnych modeli z serii Archos Neon nie zostały ujawnione, ale możemy się spodziewać, że do najwyższych należeć nie będą.

źródło, Archos

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona