Archos prezentuje serię tabletów Platinum: 8, 9.7 i 11,6" z czterema rdzeniami - Tabletowo.pl

Archos prezentuje serię tabletów Platinum: 8, 9.7 i 11,6″ z czterema rdzeniami

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos prezentuje serię tabletów Platinum: 8, 9.7 i 11,6" z czterema rdzeniami Nowości

Ostatnimi czasy Archos odsunął się nieco w cień – zarówno rynkowych liderów, jak również dostawców tanich tabletów, ciekawszych od produkowanych przez niego. Firma, chcąc zatrzeć to wrażenie, powraca z trzema nowościami. No dobra, z dwoma, bo jeden z produktów poznaliśmy już na CES 2013 w Las Vegas. Mowa o serii tabletów Archos Platinum: 8-calowym, 9,7-calowym i 11,6-calowym. Dwa z nich charakteryzują się ekranami o wysokiej rozdzielczości, natomiast wszystkie posiadają czterordzeniowe jednostki centralne.

Tym, co łączy wszystkie tablety z serii Platinum, jest system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (konkretna jednostka nie została ujawniona), 2GB RAM, slot kart microSD, wyjście miniHDMI, kamerka do połączeń wideo i aparat, a także wyświetlacz wykonany w technologii IPS, zapewniający szerokie kąty widzenia. Różne są za to rozdzielczości ekranów każdego z tabletów.

Oto one:
Archos 80 Platinum: 1024 x 768 pikseli,
Archos 97 Platinum: 2048 x 1536 pikseli,
Archos 116 Platinum: 1920 x 1080 pikseli.

Jesteście ciekawi cen i dostępności najnowszych tabletów Archosa? Koszt modelu 8-calowego to 199 dolarów i do sprzedaży trafi w lutym. 97 Platinum kosztować będzie 299 dolarów i kupić go będzie można w podobnym terminie. Z kolei na 116 Platinum przyjdzie nam poczekać do kwietnia, a wyceniono go na 349 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona