Archos MW13 FamilyPad (13,3") trafił do FCC - Tabletowo.pl

Archos MW13 FamilyPad (13,3″) trafił do FCC

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos MW13 FamilyPad (13,3") trafił do FCC Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli tablet z Androidem o przekątnej 10,1″ to dla Was wciąż za mała propozycja, być może zainteresujecie się urządzeniami 13,3-calowymi. Jakiś czas temu Toshiba przedstawiła światu swoją wizję takiego produktu – Toshiba Excite 13.3, dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że podobny sprzęt przygotowuje firma Archos. Model Archos MW13 FamilyPad trafił do FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności).

Niestety, jeśli liczyliście na jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego urządzenia, muszę Was rozczarować. Na jego temat wiadomo na razie jedynie tyle, że będzie posiadał ekran o przekątnej 13,3″ (ciekawe jaka rozdzielczość, Toshiba oferuje 1600 x 900 pikseli), aparat, kamerkę, dwa porty USB, HDMI, slot kart SD, 8/16GB pamięci oraz 3,5 mm jack audio.

Wiele wskazuje na to, że na jego pokładzie znajdziemy jednordzeniowy procesor Allwinner A10 ARM Cortex-A8 oraz Androida Ice Cream Sandwich. Czyli że nie ma co się spodziewać, że sprzęt Archosa powali nas na kolana, aczkolwiek dzięki temu jego cena na pewno będzie sporo niższa niż Excite 13.3.

Premiera Archos MW13 FamilyPad, typowo kanapowego urządzenia, będzie miała miejsce najprawdopodobniej podczas targów IFA 2012 w Berlinie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona