ARCHOS już niebawem wprowadzi do sprzedaży tablet z Windows 8.1 na pokładzie

ARCHOS już niebawem wprowadzi do sprzedaży tablet z Windows 8.1 na pokładzie

Dołącz do dyskusji 0

Firma ARCHOS znana jest z produkcji tabletów już od dawna. Na rynku możemy dostać sporo ich urządzeń pracujących pod kontrolą Androida oraz Windowsa, jednak dopiero teraz producent zaprezentował tablet oparty o system Windows 8.1.

ARCHOS 80 Cesium to urządzenie wyposażone w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli oraz czterordzeniowy układ Intel Atom Bay Trail. Całość pracować będzie pod kontrolą wspomnianego Windowsa w wersji 8.1. Wiadomo również, że tablet zostanie wprowadzony do sprzedaży w październiku za niespełna 140 euro. Niestety są to obecnie jedyne informacje, jakimi dysponujemy, odnośnie tego sprzętu. Producent nie podzielił się jeszcze zdjęciami 80 Cesium.

Tabletowo.pl ARCHOS już niebawem wprowadzi do sprzedaży tablet z Windows 8.1 na pokładzie Archos Nowości Tablety Windows

Miejmy nadzieję, że ARCHOS postanowi dobrze wyposażyć swoje pierwsze urządzenie tego typu. Czterordzeniowy procesor dobrze wróży. :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona