Archos GamePad wreszcie w sprzedaży - Tabletowo.pl

Archos GamePad wreszcie w sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos GamePad wreszcie w sprzedaży Nowości

Początkowo zapowiadano, że do sprzedaży trafi w październiku. Jakiś czas później jego premierę przesunięto podając nawet konkretną datę – 27 listopada, jednak i tej obietnicy nie udało się dotrzymać. Wreszcie, po dłuższym oczekiwaniu, urządzenie znalazło sie na półkach sklepowych w Europie. Mowa o tablecie Archos GamePad.

GamePad aspiruje do miana tabletu dla graczy. Sprzęt ten wyposażony jest w specjalne przyciski konsolowe, znajdujące się po obu stronach wyświetlacza. To właśnie one znacznie ułatwiają granie bez zasłaniania sporej części ekranu przyciskami sterowania.

Archos GamePad pracuje ostatecznie pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean (miał być Ice Cream Sandwich) z dostępem do Google Play. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a wyświetlaczem jednostka o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie posiada między innymi wyjście miniHDMI, 8GB pamięci oraz, oczywiście, WiFi.

Tablet od dziś jest dostępny w Europie, natomiast do sprzedaży w Stanach trafi w pierwszym kwartale 2013 roku. Cena Archos GamePad wynosi 150 euro. Co ciekawe, na stronie Archosa można przeczytać, że produkt został wyprzedany i kolejna porcja tabletów zaplanowana została na 18 grudnia.

Tabletowo.pl Archos GamePad wreszcie w sprzedaży Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona