Archos GamePad w sprzedaży od 27 listopada - Tabletowo.pl

Archos GamePad w sprzedaży od 27 listopada

Tabletowo.pl Archos GamePad w sprzedaży od 27 listopada Nowości

Początkowo miał trafić do sprzedaży w październiku, ostatecznie jego rynkowa premiera została przesunięta o prawie dwa miesiące. Mowa o tabletokonsoli do gier, czyli Archos GamePad. Urządzenie zostało stworzone z myślą o osobach, które lubią mieć przy sobie mobilny sprzęt do gier, a jednocześnie nie chcą się zdecydować na typowe konsole z mniejszymi wyświetlaczami niż tabletowe. Ostatecznie GamePad zadebiutuje na półkach sklepowych 27 listopada w cenie 149 euro.

Jeśli myśleliście, że „tablet do gier” jest sprzętem pracującym dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, byliście w błędzie. Archos stworzył sprzęt, który z dwoma rdzeniami jednostki centralnej i czterordzeniową grafiką Mali 400, ma zadowolić graczy. Czy mu się powiedzie? Też jestem tego ciekawa.

Archos GamePad został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Urządzenie na tle pozostałych tabletów wyróżnia się typowo konsolowymi przyciskami znanymi z kontrolerów. Pełna lista

27 listopada pierwsze osoby będą mogły wejść w posiadanie Archosa GamePad. Początkowo tablet będzie dostępny w Niemczech.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona