Archos Gamepad 2 coraz bliżej prezentacji - Tabletowo.pl

Archos Gamepad 2 coraz bliżej prezentacji

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos Gamepad 2 coraz bliżej prezentacji Nowości Plotki / Przecieki

O kolejnej generacji tabletu dla graczy od Archosa, Gamepad 2, słyszymy już od wielu tygodni. Wiele jednak wskazuje na to, że niebawem doczekamy się jego oficjalnej prezentacji. Dziś do sieci, dzięki jednemu ze sklepów internetowych, przeciekły kolejne informacje na jego temat – parametry techniczne i zdjęcie.

Wiele wskazuje na to, że Gamepad 2 zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz – prawdopodobnie Rockchip RK3188 (poprzednik miał dwurdzeniowego Rokchip RK3066 1,6GHz), 2GB RAM, 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (skok z 1024 x 600 pikseli) oraz Androida w wersji, najprawdopodobniej, 4.2 Jelly Bean (nie 4.0 Ice Cream Sandwich). Do dyspozycji będziemy mieli 8GB lub 16GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Więcej szczegółów na temat Archosa Gamepad 2 powinniśmy poznać w ciągu najbliższych tygodni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona