Archos FamilyPad 2 - specyfikacja techniczna oraz cena - Tabletowo.pl

Archos FamilyPad 2 – specyfikacja techniczna oraz cena

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Archos FamilyPad 2 - specyfikacja techniczna oraz cena Nowości

Już w najbliższym czasie, na europejskim ryku zadebiutuje kolejny tablet internetowy wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz, za produkcją, którego stać będzie francuski koncern Archos. Mowa oczywiście o drugiej generacji tabletu rodzinnego – FamilyPad 2, którego sugerowana cena detaliczna w dniu premiery ma wynieść 299 euro.

Archos FamilyPad 2 zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta wyposażony zostanie we wspomniany wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor zbudowany na architekturze ARM Cortex-A9 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, który wspierany jest przez 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM, zaś grafikę dopowiadać będzie czterordzeniowy układ graficzny Mali-400 MP4. Na dane oraz multimedia zarezerwowano 8 GB wbudowanej pamięci z możliwością dalszej rozbudowy, przy wykorzystaniu czytnika kart microSD.

Tabletowo.pl Archos FamilyPad 2 - specyfikacja techniczna oraz cena Nowości

Ponadto na wyposażeniu Archos FamilyPad 2 pracującego pod kontrolą systemu Google Android 4.1 Jelly Bean z dostępem do Google Play nie zabrakło miejsca dla dwóch aparatów o matrycy 2 Mpx, Wi-Fi, portu microUSB 2.0, wyjścia słuchawkowego w standardzie mini-jack 3.5 mm, wyjścia miniHDMI oraz akumulatora o nieznanej pojemności. Całość zamknięta zostanie w aluminiowej obudowie o wymiarach 337 mm x 230 mm x 11.6 mm i wadze 1.3 kg.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona