Archos Child Pad - najlepszy tablet dla dziecka? - Tabletowo.pl
Ważne

Archos Child Pad – najlepszy tablet dla dziecka?

Tabletowo.pl Archos Child Pad - najlepszy tablet dla dziecka? Ciekawostki Nowości

Jeśli szukacie taniego tabletu internetowego dla swojego dziecka, ale nie chcecie płacić za wątpliwej jakości chińskie urządzenie bez funkcji kontroli rodzicielskiej, propozycja przedstawiona przez znanego i oubianego Archosa przypadnie Wam do gustu. Tablet Archos Child Pad wyposażono w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, procesor 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM oraz system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich z dedykowanym rodzicowi panelem służącym do kontrolowania treści i funkcji dostępnych dla dziecka.

Za Archosa Child Pada przyjdzie Wam zapłacić jedynie $129. Za te pieniądze otrzymacie ciekawie wyglądający tablet z dostępem do oferującego ponad 10 000 przyjaznych dziecku gier sklepu AppLibs Kids AppStore (długa nazwa, oh).

Jeśli w tej chwili pociecha niecierpliwie ciągnie Was za nogawkę chcąc jak najszybciej pobawić się z Waszym ukochanym tabletem, dajcie go mu i wytrzymajcie jeszcze chwilę. Archos Child Pad trafi do sklepów już pod koniec miesiąca.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona