Archos 97 Platinum HD - 4 rdzenie, Retina i Android 4.1 Jelly Bean 20

Archos 97 Platinum HD – 4 rdzenie, Retina i Android 4.1 Jelly Bean

Archos 97 Platinum HD - 4 rdzenie, Retina i Android 4.1 Jelly Bean 21

Tuż przed świętami, Kasia poinformowała Was o kolejnym tablecie internetowym, który będzie mógł pochwalić się wysoką rozdzielczością. Mowa o modelu Archos 97 Titanium HD z Androidem 4.1 Jelly Bean na pokładzie, który napędzany będzie przez dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz i 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Jednak to nie wszystkie nowości francuskiej firmy, jakie zadebiutują na rynku w najbliższym czasie, gdyż dziś zaprezentowany został Archos 97 Platinum HD. Co w nim drzemie?

Zaprezentowany dziś Archos 97 Platinum HD posiadający aluminiową obudowę, został wyposażony w 9,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2048 x 1536-pikseli. Za jego wydajność oraz sprawną pracę systemu Google Android 4.1 Jelly Bean odpowiada czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz z ośmiordzeniową grafiką oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM, natomiast na dane oraz aplikacje producent zaimplementował pamięć o wielkości 8 GB, którą w razie potrzeby można rozbudować przy użyciu slotu kart microSD.

Archos 97 Platinum HD trafi do sprzedaży w marcu bieżącego roku w cenie 329 dolarów. Niestety na chwilę obecną to wszystkie informacje na jego temat, toteż jeśli zainteresował Was najnowszy tablet Francuzów i jesteście ciekawi pełnej specyfikacji technicznej, musicie uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne doniesienia.

źródło