Archos 80b Helium na CES 2015 | Tabletowo.pl

Archos 80b Helium na CES 2015

Dołącz do dyskusji 0

Początek roku zawsze jest obfity w premiery nowych urządzeń. Dzieje się tak za sprawą różnorakich targów i konferencji. Z racji tego, iż w przyszłym tygodniu odbędzie się CES 2015, pierwsi producenci już teraz zapowiadają, co będziemy mogli na nich zobaczyć.

Archos poinformował, że podczas tegorocznych targów CES na jego stoisku będziemy mogli zobaczyć nowy tablet wyposażony w czterordzeniowy procesor Mediatek MT8732 1,5 GHz i łączność LTE przy 8-calowym ekranie. Model 80b Helium ma być urządzeniem pracującym pod kontrolą Androida 4.4.4, które – dzięki podwójnemu slotowi kart microSIM – z powodzeniem posłuży nam do pisania wiadomości tekstowych czy dzwonienia.

archos 80b

Nie znamy obecnie więcej szczegółów dotyczących specyfikacji tego urządzenia. Producent poinformował, że jego cena nie przekroczy 150 funtów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona