Archos 80 Helium 4G dostępny w sprzedaży | Tabletowo.pl

Archos 80 Helium 4G dostępny w sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Na początku tego roku francuska firma Archos zaprezentowała szereg nowych urządzeń pracujących pod kontrolą systemu od Google. Wśród nich znalazł się ciekawy tablet wyposażony w czterordzeniowy procesor oraz LTE. Archos 80 Helium 4G trafia właśnie do sprzedaży na europejskim rynku.

Wprowadzone do sprzedaży urządzenie wyposażone zostało w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 768 pikseli, czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400 1,2 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej oraz 8 GB pamięci na pliki użytkownika. Ale, co ważne, tablet oferuje łącznosć 4G.

Archos model Helium 4G wyposażył również w aparat z matrycą 5-megapikseli, kamerkę do wideorozmów 2-megapiksele, baterię o pojemności 3 500 mAh oraz Bluetooth w wersji 4.0.

Urządzenie zostało wprowadzone na europejski rynek za niespełna 200 euro, więc jest tańsze, niż się spodziewano. Jeszcze w lutym pisaliśmy, że będzie kosztować 200 funtów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona