Archangel debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Archangel debiutuje w App Store i Google Play

Tabletowo.pl Archangel debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje Nowości

Studio Unity Games, będące częścią firmy odpowiedzialnej za popularny multiplatformowy silnik Unity 3D, do niedawna mogło pochwalić się jedynie kilkoma prostymi zręcznościówkami i jedną grą logiczną, co nie stanowiło raczej zbyt imponującego portfolio. Teraz sytuacja ta uległa jednak zmianie, za sprawą gry Archangel, która wyraźnie pokazuje, że ambicje jej twórców sięgają nieco dalej niż mogło się wydawać.

W grze wcielamy się w rolę tytułowego archanioła, który obudził się z trwającego kilkuset lat snu, by stawić czoła armiom ciemności. Sztampowa fabuła jest tutaj jedynie pretekstem do tego co miłośnicy gier typu Hack & Slash lubią najbardziej – gromienia hord przeciwników i zbierania setek przedmiotów. Tym co wyróżnia Archangel na tle innych gier tego typu, jest zestaw specjalnych umiejętności w który wyposażony został nasz bohater, a konkretniej sposób w jaki przyjdzie nam z nich korzystać. Poszczególne zdolności odpalamy tutaj za pomocą przypisanych im gestów, co przypomina nieco zapomnianą już serię Black & White. Przykładowo: zakreślając okrąg wokół pokonanego przeciwnika przywracamy go do życia by walczył po naszej stronie, a narysowane przez nas linie proste po chwili zmieniają się w ściany ognia.

Gra Archangel dostępna jest do nabycia w sklepach z aplikacjami App Store (4,49 eur) i Google Play (15,19 zł)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona