Arbor Gladius 10 to 10,1-calowy wytrzymały tablet za ponad 1000 dolarów | Tabletowo.pl

Arbor Gladius 10 to 10,1-calowy wytrzymały tablet za ponad 1000 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Nieczęsto czytamy o wzmacnianych tabletach, które są przeznaczone dla ludzi pracujących w trudniejszych warunkach. Jednak raz na jakiś czas pojawiają się takie urządzenia i zapewne trafiają w gust określonej grupy odbiorców. Jednym z nich jest Arbor Gladius 10.

Arbor Gladius 10 to 10,1-calowy tablet, który na swoim ekranie TFT chronionym przez Gorilla Glass 3 wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za moc odpowiada 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT8392 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 13-megapikselowy aparat główny (2 Mpix na przodzie), GPS, NFC, RFID, 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, WiFi, Bluetooth, GSM oraz baterię wystarczającą na 10 godzin pracy. Można dorzucić do tego również czytnik kodów kreskowych.

Oczywiście jest to urządzenie odporne na działania wody i kurzu (IP65), może upaść z wysokości 1,2 metra oraz będzie działać w niskich i wysokich temperaturach (od -25 do 60 stopni). Zostanie on pokazany na targach CES, ale już teraz wiemy, że na rynek trafi w maju tego roku. Jeśli jesteście nim zainteresowani, to będziecie musieli przygotować 1030 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona