AppSales – bądź na bieżąco z promocjami | Tabletowo.pl

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Dołącz do dyskusji 0

Powiedzmy sobie szczerze, kto nie lubi promocji? Możliwość kupienia danej rzeczy/usługi w niższej cenie niż standardowo ucieszyć powinna każdego. Obniżki zazwyczaj kojarzą nam się z produktami fizycznymi, jednak dzisiaj skupimy się promocjach dotyczących aplikacji i gier.

Promocje w świecie Androida nabrały znaczenia w momencie wprowadzenia obniżek -100%, czyli daną aplikację można wyrwać za darmo. To pobudziło u wielu ludzi chęć bycia na bieżąco ze wszystkimi okazjami. Często także i my informujemy Was o tym, że daną wartą zainteresowania aplikację/grę przeceniono. Skąd to zazwyczaj wiemy? Dzięki aplikacji AppSales, którą pokrótce chcę opisać.

AppSales to aplikacja pokazująca aktualne obniżki w Sklepie Play. Brzmi to dosyć prosto, no i w sumie dobrze, bo jest to prosty program, jednak jego zalety nie kończą się na tym. Zmiany cen zostają nam pokazane w postaci procentu, porównania, a nawet wykresu. Dzięki temu wiemy, czy dana promocja faktycznie się nam opłaca. Drugą ważną cechą tego programu jest kategoryzacja obniżek, które znacznie ułatwia przeglądanie informacji.

Wyróżnione, Najnowsze przeceny i Teraz za darmo, czyli kategoryzacja promocji

Po AppSales poruszamy się dzięki trzem prostym kategoriom – Wyróżnione, Najnowsze przeceny i teraz za darmo. Pokazują one dokładnie to, co wskazują ich nazwy. W Wyróźnione odnajdziemy promocje takich aplikacji, które są popularne, mają dużą liczbę pobrań i obniżka jest dosyć duża. To właśnie tutaj trafia spora liczba pozycji, którymi warto się zainteresować w pierwszej kolejności. W Najnowsze przeceny odnajdziemy wszystkie aktualne obniżki, bez względu na popularność danej aplikacji. Szukacie ciekawą paczkę ikon za darmo? Zajrzyjcie do kategorii Teraz za darmo, bowiem to właśnie tam trafiają wszystkie programy, których cenę obniżono o 100%. Sam już wyrwałem kilka wcześniej wspomnianych paczek.

Obserwowane, wykresy i toplisty

Jakaś aplikacja wydaje Ci się być za droga i gdy jej cena zostanie obniżona to chcesz zostać o tym powiadomiony? Dzięki AppSales jest to możliwe. Wystarczy dodać wybrany przez siebie program do listy Obserwowane, a gdy ten zostanie przeceniony, dostaniesz stosowne powiadomienie. Gdy nie wiesz, co chciałbyś zakupić taniej bądź po prostu nie wiesz, na jaki program czekać, sprawdź Toplisty. Właśnie tam odnajdziesz aplikacje, które są najchętniej obserwowane przez społeczność, a specjalnie przygotowane wykresy pozwolą Ci na wygodne prześledzenie zmian wartości danej aplikacji.

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, AppSales ma zestaw zalet, które na pewno przydadzą się w codziennym korzystaniu. Dzięki tej aplikacji łatwo jest nam czekać na obniżkę wybranej przez nas aplikacji, co tylko ułatwia nam życie. A czy Wy korzystacie z AppSales?

Link do pobrania aplikacji AppSales w Google Play

Zdjęcie wyróżniające: Droid-Life

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona