Apple zaprezentuje platformę iOS 7 podczas dzisiejszej konferencji WWDC? - Tabletowo.pl

Apple zaprezentuje platformę iOS 7 podczas dzisiejszej konferencji WWDC?

Tabletowo.pl Apple zaprezentuje platformę iOS 7 podczas dzisiejszej konferencji WWDC? Apple Ciekawostki Nowości

Jak dobrze wiecie, od pewnego czasu krążą plotki, jakoby amerykański Gigant z Cupertino planował w najbliższej przyszłości zaprezentować najnowszą wersję swojego oprogramowania – iOS 7. Wiele wskazuje na to, że są ku temu ogromne szanse, a jeśli nasze przypuszczenia się sprawdzą, to premiera platformy iOS 7 odbędzie się już dziś.

Dokładnie 10 czerwca startuje  World Wide Developers Conference, podczas którego światło dzienne może ujrzeć właśnie w/w wersja systemu iOS. Szczegółów jeszcze nie poznaliśmy, wiele jednak zdradzają nam plakaty i dekoracje, które zawisły w Moscone Center w San Francisco. Czy tajemnicza cyfra „7” oznacza, że oprogramowanie od Apple jest już w pełni gotowe i właśnie dziś przedstawiciele amerykańskiego koncernu zdecydują się je pokazać światu?

Miejmy nadzieję, że nasze wątpliwości zostaną rozwiane na przestrzeni kilkunastu godzin. Zostaniecie wówczas poinformowani o efektach.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona