Apple zapowiada świąteczną promocję: 12 Days of Christmas - Tabletowo.pl
Ważne

Apple zapowiada świąteczną promocję: 12 Days of Christmas

Tabletowo.pl Apple zapowiada świąteczną promocję: 12 Days of Christmas Aplikacje Apple Nowości

Co roku Apple raczy posiadaczy mobilnego sprzętu z iOS promocjami świątecznymi w iTunes. Nie inaczej będzie i tym razem. Do AppStore trafiła właśnie bezpłatna aplikacja 12 Days of Christmas, która będzie informowała o codziennych promocjach aplikacji, programów i innych treści multimedialnych na iPady, iPody i smartfony iPhone.

Każdego dnia trwania akcji (od 26 grudnia do 6 stycznia) będzie można za darmo ściągnąć wybrane przez Apple multimedia. Każdy dzień będzie nam przynosić kolejne programy, muzykę, itd. Jeśli więc jesteście użytkownikami sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka, warto zainteresować się tą promocją.

Wspomniany program 12 Days of Christmas jest darmowy i można go pobrać pod tym adresem.

W zeszłym można było zgarnąć za darmo między innymi album Coldplay, Lady Gaga – Marry the night czy takie gry, jak Broken Sword – The Smoking Mirror: Remastered czy Sonic & SEGA All Stars Racing. Obstawiamy jakie treści w tym roku Apple udostępni za free? Albo inaczej: co byście chętnie widzieli w tej promocji?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona