Apple wydało iOS 6.0.2 dla iPada mini i iPhone'a 5 - Tabletowo.pl

Apple wydało iOS 6.0.2 dla iPada mini i iPhone’a 5

Tabletowo.pl Apple wydało iOS 6.0.2 dla iPada mini i iPhone'a 5 Apple Nowości

19 września koncern z Cupertino udostępnił najnowszą odsłonę swojego mobilnego systemu operacyjnego – iOS 6, zawierającego w sumie, jak się chwalił, około 200 nowości. Sześć tygodni temu użytkownikom sprzętu spod nadgryzionego jabłka umożliwiono zaktualizowanie produktów do iOS 6.0.1 – wersji, która wprowadzała sporo łatek i miała poprawiać ewentualnie występujące problemy. Na kolejny update nie trzeba było zbyt długo czekać.

Dziś w ręce posiadaczy wybranych urządzeń Apple: iPada mini i iPhone’a 5, oddana została nowa łatka oprogramowania, tym razem o oznaczeniu iOS 6.0.2. Co wnosi? Jak możecie przeczytać na powyższym screenie zrobionym na moim iPadzie mini (którego w ramach świątecznych porządków wypadałoby wreszcie sprzedać), aktualizacja nie wnosi nic nowego – jest typową łatką:

To uaktualnienie zawiera udoskonalenia oraz poprawki błędów, w tym:
– usuwa problem, który mógł występować w przypadku połączeń Wi-Fi

Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA (over the air). Wystarczy, że z poziomu swojego urządzenia wejdziecie do ustawień, a tam w „ogólnych” klikniecie na „uaktualnienia”.

Co ciekawe, dotychczas nie spotkałam się z żadnymi problemami z połączeniami WiFi w iPadzie mini… A Wy?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona