Ludzie rzucili się na zegarki Apple Watch z LTE. Stanowią one aż 80% zamówień 14

Ludzie rzucili się na zegarki Apple Watch z LTE. Stanowią one aż 80% zamówień

Firma maklerska KGI Securities, której przedstawicieli określa się jako jednych z najlepszych analityków Apple, przewidywała, że poziom zamówień Apple Watch Series 3 z łącznością komórkową, sięgnie maksymalnie 40%. Okazało się, że ludzie wybierają ten wariant znacznie chętniej niż ten podstawowy.

Apple Watch Series 3 w jednej ze swoich odmian umożliwia łączenie się z internetem, wykonywanie/odbieranie połączeń i wysyłanie wiadomości bez konieczności łączenia się z iPhonem. Wydawałoby się, że tylko niewielka część klientów będzie chciała korzystać z takiej możliwości, ale pierwsze dane dotyczące zamówień nowego zegarka Apple mówią co innego.

Odkąd 15 września ruszyła sprzedaż Apple Watchy serii 3., największą popularnością cieszy się model z kartą e-SIM. Dlatego Ming-Chi Kuo, który jeszcze przed konferencją Apple określił swoje szacunki dotyczące sprzedaży zegarków tego producenta, musiał zweryfikować swoją opinię. Teraz mówi, że odsetek osób zamawiających smartwatcha Apple z LTE może sięgnąć nawet 90%.

Ludzie rzucili się na zegarki Apple Watch z LTE. Stanowią one aż 80% zamówień 15

Cena startowa za Apple Watch Serii 3 Cellular wynosi 399 dolarów. W Polsce jej nie dostaniemy – na stronie Apple dostępny jest tylko edycja z GPS, za 1599 zł.

 

źródło: AppleInsider, Apple przez phoneArena