Dzięki tej podstawce Twój Apple Watch zmieni się w pierwszego Macintosha

W 1984 roku Apple wypuściło swój pierwszy komputer osobisty – Macintosh. Możliwe, że niektórzy nawet pamiętają te czasy. Jeżeli ktoś chciałby wrócić do tego okresu i ma Apple Watch’a, nadarza się ku temu świetna okazja. Umożliwi to nowa podstawka do zegarka. 

W owej transformacji pomoże nam Elago W3 – silikonowa podstawka dla Apple’owskiego zegarka, która wygląda jak oryginalny Macintosh z 1984 roku. Ma ona małe wcięcie na urządzenie, które po wsunięciu stanie się ekranem naszej nowej maszyny.

Sama podstawka jest przystosowana do umieszczenia w niej ładowarki, co pozwoli zaopatrzyć nasz zegarek w życiodajne elektrony. Jeżeli zrobimy to wieczorem, włączając przy okazji tryb nocny, będziemy mieli piękny budzik w stylu sprzed dwóch dekad.

Elago W3 jest kompatybilny z Apple Watch Series 1 i Series 2 w wersjach 38 mm i 42 mm. Kupić go można na stronie Amazonu za cenę 14.99 dolarów.

Niestety za tę kwotę dostaniemy sam komputer. Szkoda, że producent nie oferuje klawiatury i myszki, które zdecydowanie jeszcze ładniej komponowały się z naszą miniaturową maszyną.

Źródło: The Verge